W DCF TAX…
Dbamy o Twoje podatki!

W DCF TAX świadczymy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego.

Spółka DCF TAX powstała w styczniu 2022 roku. Jako doświadczeni podatkowcy i księgowi postanowiliśmy utworzyć spółkę doradztwa podatkowego, w której z zapałem, energią i pasją będziemy pomagać przedsiębiorcom! Wierzymy, że dzięki naszej wytężonej pracy, zrozumieniu biznesu, znajomości specyfiki polskiego prawa podatkowego, pomożemy klientom uzyskać oszczędności podatkowe i zapewnimy bezpieczeństwo podatkowe!

DCF TAX należy do grupy kapitałowej DCF Group – wspólnie z DC Finanse pomagamy przedsiębiorcom w obszarach podatkowych, księgowych, kadrowych i controllingowych.

Nasz zespół

Aleksandra Trocińska

Doradca podatkowy; współzałożycielka i Prezes Zarządu DCF TAX

Wieloletnie doświadczenie zdobywała w poznańskich kancelariach podatkowych oraz w jednej z największych firm doradczo-audytorskich w Polsce o globalnej marce – Grant Thornton.
Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w cenach transferowych. Ulubione obszary podatkowe to: pozapłacowe świadczenia dla pracowników, optymalizacje podatkowe, ulgi podatkowe, ceny transferowe.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Autorka publikacji prasowych o tematyce podatkowej.
Prywatnie zapalony sportowiec – uwielbia jogę, bieganie, wspinaczkę i wędrówki wysokogórskie.
Życiowe motto: „Stawaj twarzą w twarz z każdym problemem. To więcej niż połowa wielkiego sukcesu, który nadchodzi”.

A. Trocińska
Laskowski D.

Dawid Laskowski

Prezes DC Finanse Sp. z o.o.

Związany z księgowością od początku swojej kariery zawodowej. Pierwszy kontakt z kontami księgowymi miał na początku 2005 roku, kiedy podjął pracę w Biurze Rachunkowym Ireneusza Majchrzaka. Następnie swoje kompetencje rozwijał w firmie Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o., gdzie został zastępcą głównego księgowego, a wkrótce przejął też obowiązki osoby odpowiedzialnej za controlling.
W 2012 roku dołączył do spółki DC Centrum sp. z o.o., gdzie powierzono mu budowę działu księgowości i kadr. W roku 2015 w związku z reorganizacją struktury spółki DC wyodrębniono DC Finanse sp. z o.o., której został Prezesem.
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.
Prywatnie mąż najlepszej żony na świecie (ranking własny) oraz ojciec dwójki dzieci. Pasjonuje się giełdą i cenami ropy na świecie. Razem z synem uwielbiają koszykówkę.

Katarzyna Schmidt

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy z 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka ekonomii oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Doświadczenie w podatkach zdobywała w jednej z największych firm doradczo-audytorskich w Polsce o globalnej marce (Grant Thornton). Specjalizuje się w bieżącej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, w audytach podatkowych, reprezentowaniu w kontroli i postępowaniach podatkowych, w tym w postępowaniach sądowoadministracyjnych.
Posiada praktyczne kompetencje z zakresu rachunkowości, potwierdzone certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Ma na swoim koncie dziesiątki projektów z zakresu weryfikacji rozliczeń podatkowych (audytów podatkowych, due diligence).

k.schmidt

Damian Wolski

Konsultant podatkowy

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Doświadczenie w podatkach zdobywał w jednej z największych spółek doradztwa podatkowego we Wrocławiu, przede wszystkim w zakresie podatków dochodowych. Ulubione zagadnienia podatkowe to podatek u źródła oraz restrukturyzacje przedsiębiorstw.

W wolnym czasie kibic żużla, fan gór i jazdy na rowerze.

Katarzyna Pietrzak

Konsultant podatkowy

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie pracy w biurze rachunkowym, w zakresie rozliczenia jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek.

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł magistra finansów i rachunkowości. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie prawa gospodarczego.

Wolny czas spędza spacerując, bawiąc się i gotując z córkami.

Karolina Bartkowiak

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Wspiera zarząd i zespół od strony administracyjnej oraz organizacyjnej. Dodatkowo naszym klientom pomaga jako wirtualna asystentka.

Karolina posiada również praktyczne doświadczenie z zakresu finansów i rachunkowości, które zdobywała od pierwszego roku studiów, łącząc naukę z pracą w biurach rachunkowych.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wolny czas poświęca aktywnościom na świeżym powietrzu.

Anna Wołodko

Specjalistka ds. komunikacji i marketingu

Copywriterka i specjalistka ds. content marketingu. Wspiera DCF TAX w działaniach marketingowych na www i w social mediach.

Anna posiada doświadczenie pracy w wydawnictwach prawniczych i agencjach reklamowej. Absolwentka Public Relations na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W wolnych chwilach gotuje, spędza aktywny czas z psem i praktykuje jogę.

Poznaj opinie naszych Klientów!

Aleksandra jest bardzo profesjonalnym doradcą podatkowym. Znalazła w mojej firmie możliwości optymalizacji, których się nie spodziewałem. Dodatkowo pomogła mi szybko i sprawnie. Nakład mojej energii w całym przedsięwzięciu był minimalny, co jest ważne w przypadku właścicieli firm, dla których czas to najważniejsza waluta.

Piotr Trzaskowski, UX-MAN

Prowadzę firmę od ponad 10 lat. Wydawało mi się, że obsługa księgowa jest dla 1-sosobowej działalności wystarczająca. Pani Ola pokazała, że „na pokładzie” trzeba mieć kogoś, kto z troską o firmę jak o własną rozstrzygnie, doradzi, zaopiniuje… Nawiązanie współpracy z Panią Olą było najlepszą decyzją biznesową w ostatnim czasie… Gorąco rekomenduję korzystanie z wiedzy Pani Oli!

Dariusz Stencel, DA FONTE

Polecam Olę. Kiedy nie wiesz, o co chodzi, ona Ci to dokładnie i spokojnie wytłumaczy.

Agnieszka Kobus-Zawojska, Multimedalistka Olimpijska

Polecam profesjonalne doradztwo Pani Aleksandry.

Olga Meller, Grupa Muszkieterów

Ola jest świetnym doradcą podatkowym z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem i jednocześnie po prostu świetnym człowiekiem! Bardzo polecam współpracę z Olą wszystkim, którzy chcą szybko i dobrze ogarnąć swoje lub firmowe podatki, a przy tym miło spędzić czas i faktycznie dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi. Ola umie przekazać swoją wiedzę w ciekawy i obrazowy sposób i daje konkretne rozwiązania gotowe do wdrożenia.

Alina Gwoździewicz, Alina Gwoździewicz Consulting