Przegląd podatkowy

Niejasne i ciągle zmieniające się przepisy podatkowe, profiskalna wykładnia organów, niejednolita linia orzecznicza, wzmożone kontrole podatkowe… Z jednej strony to trudność przedsiębiorców w sprostaniu obowiązkom podatkowym, z drugiej wysokie ryzyko popełnienia błędu i wykrycia tego przez organy.

Przegląd podatkowy polega na kompleksowym zbadaniu, czy Twoja firma rozlicza podatki zgodnie z przepisami. Podczas przeglądu wykryjemy nieprawidłowości rozliczeń, oszacujemy ryzyko podatkowe oraz zaproponujemy rozwiązania, ograniczające odpowiedzialność zarządu.

Zadbaj o bezpieczeństwo podatkowe swojej firmy
i sprawdź, czy Twój zespół księgowy prawidłowo
dokonuje rozliczeń podatkowych,
zanim zrobi to fiskus!

Na czym polega przegląd podatkowy?

  • Przeanalizujemy rozliczenia podatkowe w firmie w zakresie podatku PIT, CIT, VAT.
  • Zweryfikujemy poprawność rozliczeń.
  • Wskażemy obszary najbardziej ryzykowne podatkowo.
  • Wskażemy rozwiązania w celu sanacji błędów oraz ograniczenia odpowiedzialności zarządu.
  • Powyższe kwestie przedstawimy w formie pisemnego raportu.

Sprawdź, jak wygląda nasz przegląd podatkowy!

Dlaczego warto skorzystać z usługi w DCF TAX?

  • Przegląd podatkowy pozwoli na wykrycie błędów podatkowych, zanim zrobi to fiskus.
  • Wyeliminujesz nieprawidłowości podatkowe.
  • Poznasz obszary „wrażliwe” podatkowo w firmie, co pomoże w przygotowaniu się do kontroli podatkowej.

Nasi audytorzy:

Aleksandra Trocińska

Doradca podatkowy z 9-letnim doświadczeniem.

Doświadczenie w podatkach zdobywała w poznańskich kancelariach podatkowych oraz w jednej z największych firm doradczo-audytorskich w Polsce o globalnej marce – Grant Thornton.
Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w cenach transferowych. Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie audytów (przeglądów) podatkowych. Przebadała kilkadziesiąt polskich i międzynarodowych firm pod kątem prawidłowości rozliczania podatków, co uchroniło je przed sporami z fiskusem i pozwoliło zaoszczędzić na podatkach.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Autorka publikacji prasowych o tematyce podatkowej.

A. Trocińska
k.schmidt

Katarzyna Schmidt

Doradca podatkowy z 10-letnim doświadczeniem.

Absolwentka ekonomii oraz finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Doświadczenie w podatkach zdobywała w jednej z największych firm doradczo-audytorskich w Polsce o globalnej marce (Grant Thornton). Specjalizuje się w bieżącej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, w audytach podatkowych, reprezentowaniu w kontroli i postępowaniach podatkowych, w tym w postępowaniach sądowoadministracyjnych.
Posiada praktyczne kompetencje z zakresu rachunkowości, potwierdzone certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Ma na swoim koncie dziesiątki projektów z zakresu weryfikacji rozliczeń podatkowych (audytów podatkowych, due diligence).

Skontaktuj się z nami:

9 + 6 =

Obserwuj nas: